गल्फ कप को खेलमा कतार साउदीसित पराजित

  • २२ मंसिर २०७६, आईतवार १३:४७ मा प्रकाशित
  • रम्जान समर्पण

    केहि दिनदेखि कतारमा जारी 24 औं अरबियन गल्फ कपको सेमिफाइनल खेल 7 डिसेम्बर 2019 का दिन  कतार र साउदी अरब बिच हुँदा साउदी अरबले कतारलाई पराजित गरेको छ । वक्रास्थित अल जनीब रंगशालामा भएको उक्त खेलमा साउदीले कतारलाई 0 का बिरुद्द 1 गोलले पराजित गरेको थियो ।

    केहि समयदेखि साउदी कतार को आपसि सम्बन्ध बिच्छेदको समयमा यो खेल दुवै देशका लागि निकैने महत्वपूर्ण रहेको अबस्थामा साउदी ले सेमिफाईनल जित्दै फाईनलमा प्रवेश गरेको छ । उक्त खेलमा साउदीको तर्फबाट अल हम्दानले खेलको 28 औं मिनेटमा 1 गोल गरेको थिए ।

    सोहि दिनमा ईराक र बहराईन बिच भएको पहिलो खेलमा बहराईनले ईराकलाई पेनाल्टिसुटमा पराजित गर्दै फाईनलमा पुगेको र आज डिसेम्बर 8 तारिक बेलुकि 8 बजे खलिफा रंगशालामा साउदी अरेबिया र बहराईन बिच फाईनल खेल हुने छ ।

    Leave a Reply