साउदी टुरिज्म ब्राण्ड एम्बेसडर बनेपछि जेद्दाहमा मेस्सीलाई भव्य स्वागत

 • २८ बैशाख २०७९, बुधबार ००:४८ मा प्रकाशित
 • जेद्दा – पर्यटन मन्त्री अहमद अल-खतीबले अर्जेन्टिनाका फुटबल स्टार लियोनल मेस्सी साउदी पर्यटनको आधिकारिक ब्रान्ड एम्बेसडर बनेको घोषणा गरेका छन्।

  सोमबार जेद्दास्थित किङ अब्दुलअजिज अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा पुगेपछि मेस्सीलाई भव्य स्वागत गरिएको थियो । उनीसँगै अर्जेन्टिनाको राष्ट्रिय टोलीका सहकर्मी र फ्रान्सेली क्लब पेरिस सेन्ट जर्मेनका मिडफिल्डर लियोनार्डो परेडेस र अन्य साथीहरू पनि थिए।

  खेलाडीलाई स्वागत गर्दै मन्त्री अल-खातीबले आफ्नो ट्विटर खातामा लेखे: “आज म लियोनल मेस्सी र उनका साथीहरूलाई साउदी अरबमा स्वागत गर्दछु। हामी तपाईंलाई लाल सागर, जेद्दा सिजन र हाम्रो पुरानो इतिहासको खजाना अन्वेषण गर्न उत्साहित छौं। यो उनको राज्यको पहिलो भ्रमण होइन र यो अन्तिम पनि हुनेछैन, र म मेस्सीलाई साउदी पर्यटनको राजदूत घोषणा गर्न पाउँदा खुसी छु, ”मन्त्रीले अरबीमा ट्वीट गर्दै भने।
  ट्विटसँगै जोडिएको तस्बिरमा मेस्सी आफ्ना सहकर्मी लिएन्ड्रो परेडेससँगै जेद्दा पुगेका थिए। साउदी अरेबियाको पर्यटन ब्रान्ड एम्बेसडरको रूपमा मेस्सीको नयाँ भूमिकाको घोषणा सामाजिक सञ्जालमा फैलिएसँगै, साथी फुटबलरहरू सहित धेरै प्रयोगकर्ताहरूले नियुक्तिको लागि पर्यटन मन्त्रालयको प्रशंसा गरेका छन्।

  सन् २०११ मा रियादको किंग फाहद इन्टरनेशनल स्टेडियममा साउदी राष्ट्रिय टोलीविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेलमा आफ्नो देशको नेतृत्व गरेपछि ब्राजिल र अर्जेन्टिनाबीचको सुपर क्लासिको कपमा सहभागी हुनुअघि मेस्सीको यो चौथो साउदी अरब भ्रमण थियो। २०२० मा तेस्रो भ्रमणको क्रममा, उनले जेद्दाको किंग अब्दुल्ला स्पोर्ट्स सिटी स्टेडियममा सेमिफाइनलमा एट्लेटिको म्याड्रिडसँग सामना गरेका थिए।

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.