क्षेत्रीय समन्वय समिती ताबुकको नवनिर्वाचित अध्यक्षमा नर बहादुर खतिवडा ।

 • ७ जेष्ठ २०८०, आईतवार १९:१० मा प्रकाशित
 • गैर आवासीय नेपाली संघ राष्ट्रिय समन्वय समिति साउदी अरेबिया अन्तर्गत रहेको , क्षेत्रीय समन्वय समिती ताबुकको छैटौँ अधिवेशन ऎतिहासिक, उत्कृष्ट, भव्य र सव्य रुपमा श्रमिक अन्तरक्रिया कार्यक्रमका साथै विविध सास्कृतिक कार्यक्रम सहित सु-सम्पन्न भएको छ।

  अधिवेशनबाट २०२१-२०२३ कार्यकालको समितिलाई बिगठन गर्दै नयाँ कार्य समिति चएन भएको छ ।
  ताबुक आस पासका सबै क्षेत्रका श्रमिकका समस्या , सुन्वाई र सम्बोधन होस भन्ने हेतुले विभिन्न स्थानका नेपाली प्रबासीहरुलाई उक्त स्थानको प्रतिनिधित्व हुने गरि समितिमा समाबेस गर्नुका साथै बिगतका समितिका केही पदाधिकारी ज्युहरुलाई निर्वाचन समिती द्वारा निर्विरोध चयन गर्दै अधक्ष्यमा श्री नर बहादुर खतिवडा लगाएत २ जना महिला सदस्य सहित १९ सदस्यीय २०२३-२०२५ कार्यकालका लागि नयाँ कार्य समिती चयन गरियोको थियो।

  नवनिर्वाचित कार्यसमिति


  क्षेत्रीय समन्वय समिति ताबुक द्वारा राष्ट्रिय परिषदका अध्यक्ष श्री डम्बर यादव, मध्य पूर्व संयोजक श्री जोन अर्याल लगाएत सिंगो एनआरएनए परिवार र यस RCC ताबुकका सम्पुर्ण कार्य समितिका पदाधिकारी तथा उपाध्यक्ष तथा क्षेत्रीय समन्वय समिती ताबुकका सल्लाहकार श्री अर्जुन थापा र NRNA NCC साउदी अरबका पूर्व उपाधक्ष्य र हाल सल्हाकार साथै RCC ताबुकका संस्थापक तथा बरिस्ट सल्लाहकार श्री भक्त हमाल प्रती हार्दिक आभार प्रकट गरेको थियो ।

  Leave a Reply