१२ लाख अवैध भारतीय नोट सहित मानिस पक्राउ

  • १५ माघ २०७६, बुधबार २०:३६ मा प्रकाशित

  • माघ १५, उमेश कुशवाहा
    १२ लाख अवैध भारतीय रुपैया सहित एक जना पकाऊ परेका छन।

    आज तस्करहरुले अवैध रुपमा विदेशी मुद्रा बीरगंजको सिमा नाका हुदै भारतको रक्सौलतर्फ लैजाँदै छ । विशेष सुचना को आधारमा यस कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले जिल्ला पर्सा बि.म.न.पा. वडा नं.८ घण्टाघर स्थितमा भारततर्फ जाने विभिन्न सवारी साधन तथा पैदल यात्रुहरु समेतको चेकजाँच गर्ने क्रममा रक्सौलबाट आउदै गरेको बा.६ च.७४४० नं.को santro car रिजर्वमा लिई सवार रहेको भारत हिमाञ्चल प्रदेश धौलाकुवा ग्राम पञ्चायत ढोलकवा बस्ने हंसराजको छोरा बर्ष ३२ को सुभाष चन्दको शरीर चेकजाँच गर्ने क्रममा निजको साथबाट प्रतिबन्धित भारतीय रुपैया २००० दरको नोट ६०० थान गरी जम्मा भारतीय रुपैया १२,००,०००।- (अक्षरेपी रु. बाह्र लाख) फेला पारी उक्त भारतीय रुपैया सहित निजलाई नियन्त्रणमा लिई यस कार्यालयमा ल्याई थप अनुसन्धानको लागि आन्तरिक राजश्व कार्यालय पथलैयामा पठाईएको । जिल्ला प्रहरी कार्यलय पर्साले जनाएको छ।

    Leave a Reply