जीवनयात्राको समिक्षा, राप्ती साहित्य परिषदमा

 • २५ पुष २०७६, शुक्रबार २०:५० मा प्रकाशित
 • वसन्त अनुभव-
  दाङ, घोराही, २५ पौष / राप्ती साहित्य परिषद् जिल्ला शाखा दाङकाे मासिक नियमित कार्यक्रम अन्तर्गतकाे १७१ अाैँ श्रृङ्खलामा साहित्यकार सुन्दर गाैतमद्वारा लिखित ‘जीवन यात्रा’ नामक निबन्धसङ्ग्रहकाे अाज घोराहीमा समीक्षा गरिएको छ।

  राप्ती साहित्य परिषद् जिल्ला शाखा दाङका अध्यक्ष कमलमणि देवकाेटाकाे‌ अध्यक्षता तथा केन्द्रीय अध्यक्ष पुरुषोत्तम खनालकाे प्रमुख अातिथ्य र प्राज्ञसभा सदस्य एवं सँस्कृतिविद् डा.गाेविन्द अाचार्यकाे बिशिष्ट अातिथ्यमा सन्चालित कार्यक्रममा उक्त निबन्धसङ्ग्रहकाे समीक्षा साहित्यकार एवं पत्रकार सुशील गाैतमले गर्नुभएको थियो ।

  कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि पुरुषोत्तम खनाल, बिशिष्ट अातिथि डा.गाेविन्द अाचार्य, लेखक सङ्घ दाङका अध्यक्ष खगराज न्याैपानेले शुभेच्छा प्रकट गर्नुभएको थियो भने कृतिका लेखक सुन्दर गाैतमले धन्यवाद प्रकट गर्नुभएको थियो ।

  राप्ती साहित्य परिषद् जिल्ला शाखा दाङका उपाध्यक्ष नगेन्द्र गुरुकाे स्वागत मन्तव्यबाट सुरु भएको उक्त कार्यक्रमको सहजीकरण परिषद्का सचिव शारदा शर्माले गर्नुभएको थियो।

  सोसल मिडियामा शेयर

  Leave a Reply