घोराहीमा मेयर कप फुटबल र उपमेयर कप भलिबल प्रतियोगिता सुरु

 • २८ पुष २०७६, सोमबार २१:१२ मा प्रकाशित
 • -वसन्त अनुभव

  घोराही, २८ पुस / घोराही उपमहानगरपालिका तेस्रो मेयर कप रनिङ फूटबल तथा प्रथम उपमेयर कप छात्रा भलिवल प्रतियोगिता हिजो देखी सुरुभएको छ । घोराही उपमहानगरपालिका १८, नवलपुर खेल मैदानमा हिजो देखी सुरु भएको प्रतियोगिताको प्रतिनिधी सभा सदस्य शान्ता चौधरीले उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।

  सामाजिक विकास समितिका संयोजक भरत अर्यालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा बोल्दै सांसद चौधरीले खेल क्षेत्रलाई अघि बढाउन सरकारले लगानी र संरक्षणमा बिषेश ध्यान दिएको बताउनुभयो । खेलकुद जित्ने र हार्ने मात्रै नभई स्वस्थ रहने, अनुशासित बन्ने र आत्मीयता बढ्ने क्षेत्र भएको उल्लेख गर्नुभयो ।

  कार्यक्रममा नगर प्रमुख नरुलाल चौधरीले खेलकुदलाई नगरले विषेश पक्षकारुपमा विकास गर्ने योजना बनाएको बताउनुभयो । खेल क्षेत्रको संरक्षण, प्रर्बद्धन, खेलाडीहरुलाई उत्साहित एवं खेल प्रति आकर्षित गर्न नगर स्तरीय र वडा स्तरमा समेत खेलकुदलाई उच्च प्राथमिकता दिईएको उल्लेख गर्नुभयो ।

  जिल्ला फुटवल संघका अध्यक्ष शुसिल श्रेष्ठले सरकारकै संरक्षण र लगानीमा खेल क्षेत्रको विकास हुने बताउनुभयो ।
  उपप्रमुख सीता सिग्देल न्यौपानेको स्वागत मन्तव्यबाट सुरुभएको कार्यक्रमको सहजिकरण गोविन्द घर्तीले गर्नुभएको थियो । मेयर कपमा १९ वटै वडाका खेलाडीहरुले प्रतिस्पर्धा गरेका छन भने उपमेयर कप छात्रा भलिबल प्रतियोगितामा ११ विद्यालयका छात्राहरु सहभागी हुने भएका छन् ।

  भलिबल आगामी माघ ४ गते देखी सुरु हुनेछ भने फुटवल हिजो देखी नै सुरुभएको थियो । हिजो वडा नम्बर १३ र १५ विच भएको थियो । वडा नम्बर १३ लाई शून्यका बिरुद्ध १ गोलले १५ विजयी भएको थियो। आज नबलपुर र भरतपुर मैदानमा दैनिक तीन तीन समुह बिच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । लिक चरणमा हुने खेल आगामी माघ १३ गते सम्म चल्ने भएको छ । सोसल मिडियामा शेयर

  Leave a Reply