एनआरटिएनसी नेपाली समाज साउदी अरबद्वारा एनआरएनए अध्यक्ष तेज थापा सम्मानित ।

 • २१ पुष २०७६, सोमबार ०९:३९ मा प्रकाशित
 • रम्जान समर्पण


  दम्माम साउदी अरब । गत ४ जनवरी २०२० का दिन एनआरटिएनसी नेपाली समाज साउदी अरबद्वारा नव निर्वाचित एन आर एन ए अध्यक्ष तेज थापा लाई एक अनौपचारिक कार्यक्रम गरि सम्मान तथा बधाई ज्ञापन गरेको छ ।
  कार्यक्रममा संस्थाका अध्यक्ष बिस्णु प्रसाद पोख्रेल बाट खादा लगाएर सम्मान गर्दै बधाई तथा सफल कार्यकालको शुभकामना दिएका थिए । यसैगरी संस्थाका सल्लाहकार ओम घले, र खेम गर्बुजा ले पनि खादा लगाइ सम्मान गर्नु भएको थियो ।


  कार्यक्रममा एन आर एन ए साउदीका प्रमुख सल्लाहकार डम्बर यादब पनि उपस्थित रहेको थियो ।
  कार्यक्रममा बोल्दै उक्त संस्थाका प्रनिधिहरुले भन्नु भयो, यसै संस्थाबाट पाठ सिकेर सफलता हासिल गर्नु भएका एन आर एन ए अध्यक्ष तेज थापा सबैको प्रेरणाका श्रोत हुनु भएका र आफ्नो संस्थाबाट पाठ सिकेर सफल हुनु भएका उहाँबाट श्रमिकहरुको समस्या तथा हक अधिकारमा अवाज उठ्ने बिश्वास व्यक्त गरेका थिए ।
  कार्यक्रममा बोल्दै सम्मानित हुनुहुभएका एन आर एन ए अध्यक्ष तेज थापाले एनआरटिएनसी नेपाली समाज साउदी अरबटिमलाइ खुशी व्यक्त गर्दै आभार प्रकट गर्नुभएको थियो । साथै श्रमिकको हक हितको लागि हरेक पल आफुले सकेको साथ सहयोग जारी रहने कुरा पनि व्यक्त गर्नु भयो ।

  Leave a Reply