ईदको अवसरमा १लाख७७ हजार प्रथम पुरस्कार राशी सहित साउदीको पुर्बि क्षेत्र खोबरमा फुटबल प्रतियोगिता आयोजना हुने ।

  • १५ चैत्र २०७९, बुधबार २२:५२ मा प्रकाशित
  • साउदीमा कार्यरत नेपाली श्रमिक बीच करिव १ लाख ७७ हजार प्रथम पुरस्कार रहेको प्रथम दम्माम भेट्रान गोल्डकप-२०२३ फुटबल प्रतियोगिता आयोजना हुने भएको छ।

    नयाँ बर्ष २०८० तथा मुस्लिम धर्मालम्बिहरुको महान चाड इद अल- फित्रको उपलक्ष्यमा दमाम भ्रेटान फुटबल क्लब साउदी अरबले दुई दिवसिय खुल्ला नकआउट फुटबल प्रतियोगिता आयोजना गरिने क्लबका अध्यक्ष रोशन श्रेष्ठले जानकारी दिए।

    आगामी अप्रिल २१ र २२ तारिख दिउसो ३ अलतुक्बा क्लबको खेल मैदान अजिजिया ,अल खोबरमा आयोजना हुने गोल्डकपमा टिम दर्ता ७०० साउदी रियल लाग्ने र बिजेतालाई ५१५१ साउदी रियल( ने रु १ लाख ७७ हजार ) र उप-बिजेतालाई २५२५ साउदी रियाल ( ने रु ८९ हजार ) ट्रफि, मेडल तथा प्रमाण पत्र तथा प्रतियोगिताको हरेक खेलको उत्कृष्ट खेलाडीलाई लाई ट्रफि, मेडल तथा प्रमाण पत्र प्रदान गरिने क्लबले जनाएको छ।

    Leave a Reply

    Your email address will not be published.