समुदाय-प्रहरी साझेदारी अन्तर्गत पकडीमा सरसफाई कार्यक्रम सम्पन्न ॥

  • ५ फाल्गुन २०७६, सोमबार २०:१३ मा प्रकाशित

  • राघबेन्द्र चौबे

    (कपिलवस्तु) समुदाय – प्रहरी साझेदारी कार्यक्रम अन्तर्गत ईलाका प्रहरी कार्यालय पकडीले सरसफाई कामलाई प्राथमिकता दिएको छ । बिभिन्न वडाका जनप्रतिनिधि , अस्पतालका डाक्टर , बजार व्यवस्थापन समितिका  पदाधिकार ,स्थानिय लगाएतको सहभागीतामा पकडी बजार क्षेत्रको परिसरमा आज सोमवार सरसफाई भएको छ । सो अवसरमा बोल्दै ईलाका प्रहरी कार्यालय पकडी प्रमुख प्रहरी निरीक्षक गणेश सुबेदीले अभियानलाई प्रभावकारी बनाउन सबैको साथ सहयोगमा सरसफाईको थालनि गरेको बताए ।

    सरसफाई कार्यक्रमले आम नागरिकसँगको सम्बन्ध अझ परस्पर बन्नेमा आफू विश्वस्त रहेको बताए । सरसफाई मात्रै यथेँस्ट होइन , उनले भने , ‘ सकारात्मक सन्देश प्रभाव गर्न यस्ता किसिमका कार्यक्रमले जनविश्वास बढ्न मद्दत गर्ने उनले बताए । प्रहरी बिचको आपसी सम्बन्धलाई मध्यनजर गर्दै आगामी दिनमा विद्यालय क्षेत्रमा सरसफाई अभियानलाई बिस्तार गर्ने योजना रहेको समेत उनले सुनाए । विशेषगरी हाम्रो कर्तव्य सुरक्षा क्षेत्रसँग मात्रै सम्बन्धित छ । समाजलाई सकारात्मक रुपान्तरणका निम्ति समुदाय – प्रहरी साझेदारी अभियानले सार्थकता पाउनेछ विश्वास लिएको बताए ।

    Leave a Reply