मुस्लिम धार्मिक सम्मेलनमा सरिक हुन आएका दुईजनाको मृत्यु

 • ४ फाल्गुन २०७६, आईतवार २२:०९ मा प्रकाशित
 • प्रदेश नम्बर २ को सप्तरी जिल्लाको बोदेबरसाइन नगरपालिकामा जारी मुस्लिमहरुको धार्मिक सम्मेलन ‘इज्तिमा’मा सहभागी हुन आएका दुईजनाको मृत्युु भएको छ ।

  धार्मिक सम्मेलनमा सहभागी हुन आएका एक नेपाली र अर्का भारतीय नागरिकको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सप्तरीले पुष्टि गरेको छ ।

   शनिबार देखि ३ दिनसम्म चल्ने सम्मेलनमा २ लाखभन्दा बढी नेपाल र भारतका मुस्लिम मौलवी, मौलाना लगायतकाहरुको सहभागिता रहेको बताइएको छ। 

  शनिबार बेलुका कार्यक्रमस्थलमा भीडका कारण निस्सासिएर बेहोस भएका १ जना भारतीय नागरिक र सम्मेलनबाट बिरामी भएर घर फर्कंदै गरेका १ नेपाली नागरिकको मृत्यु भएको सप्तरीका प्रहरी नायब उपरीक्षक तिलक भारतीले जानकारी दिए ।

  मृत्युु भएका नेपाली नागरिकको पहिचान हुन नसकेपनि भारतीय नागरिकको पहिचान भइसकेको छ । भारतको बिहार प्रान्तस्थित मोतिहारी जिल्लाका ७४ वर्षीय हारुन रसिदको मृत्यु भएको डिएसपी भारतीले जनाए ।रातोपाटि.कम बाट

  One thought on “मुस्लिम धार्मिक सम्मेलनमा सरिक हुन आएका दुईजनाको मृत्यु

  1. संख्या को data milena aja ko din byaana 7 baje ko aakada Total car , bus, bike gari 20 lakh sawari sadhan vela vayeko pustti parking subida baa khabar paiyeko xa, ra manis ko sankhya 2 corer 35 lakh xa ra aaune ko sankhya anaginti xa ajjai 10 baje samma ma sankhya aparamparpar hunxa.. jai nepal

  Leave a Reply