मुना कार्कीको हत्याअघि जबरजस्ती करणीको प्रयास भएको आशंका

  • २७ माघ २०७६, सोमबार २३:३५ मा प्रकाशित
  • काठमाडौँ । पूर्वसचिव अर्जुन कार्कीकी श्रीमती मुना कार्कीको हत्याअघि जबरजस्ती करणीको प्रयास भएको आशंका गरिएको छ । उनकै घरमा कामदार रहेका विजय चौधरीले हत्या गर्नुअघि कार्कीमाथि जबर्जस्ती करणीको प्रयास गरेको र त्यसको प्रतिरोध गर्दा उनको हत्या भएको प्रहरीले आशंका गरेको हो । आत्महत्यापछि भेटिएको चौधरी शवको पाइन्टमा वीर्य भेटिएको प्रहरीको दाबी छ ।

    यद्यपि,प्रहरीले शवलाई पोष्टमार्टमका लागि अस्पताल लगिसकेकाले चिकित्सकको रिपोर्टले नै जबरजस्ती करणीको भएको हो वा होइन भन्ने निश्चित गर्नेछ । सोमबार बिहान घटेको उक्त घटनामा उनकै घरमा कामदार रहेका बिजय चौधरी ले हत्या गरेको प्रहरिको दाबी छ । घरमा रहेको सिसिटिभिको भिडियो फुटेज हेर्दा चौधरीलेनै कार्कीमाथी सांघातिक आक्रमण गरि हत्या गरिएको खुलासा भैसकेको छ ।
    रातोपाटीटि

    Leave a Reply