मा.वि. रतनपुरको वार्षिकोत्सव तथा अभिभावक दिवस सम्पन्न

 • ८ फाल्गुन २०७६, बिहीबार २२:०५ मा प्रकाशित
 • वसन्त अनुभव

  दाङ,२०७६ फागुन ८ गते / घोराही उपमहानगरपालिका वडा नं.११ स्थित श्री माध्यमिक विद्यालय रतनपुर हापुरको ४१औ वार्षिकोत्सब तथा अभिभावक दिवस आज विद्यालय प्रागणमा भव्यताका साथ सम्पन्न भयो ।

  कार्यक्रमको उद्घाटन माननीय सांसद एवं प्रमुख अतिथि अनिता देवकोटाले गर्नुभएको थियो । कार्यक्रममा प्रमुख अथिती लगायत मा.वि.विजौरी, मा वि नारायणपुरका प्र अ, वि व्य स अध्यक्ष दीपक पाण्डे, राजनैतिक व्यक्तिव्य दोर्ण बहादुर बहकरी वडा नं १२ का वडा अध्यक्ष राजेन्द्र बुढा लगायतका महानुभावले शुभकामना मन्तव्य दिनुभएको थियो ।

  उक्त अवसरमा कार्यक्रममा समाजसेवी बुद्विजिवी तोरणद्वज श्रेष्ठले ४१००५/- रुपैया धनराशिको तोरण चम्पा छात्रवृत्ति अक्षयकोष स्थापना गर्नुभयो । केशव स्मृती छात्रवृति अक्षय कोषका संन्चालक अशोक योगिले साविक रकममा रु एकलाख थप गरि ३ लाख दुई हजार पुराउने घोषणा गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा विद्यालयका प्र.अ. बिर बहादुर रावतले विद्यालयको आयब्यय प्रस्तुत गर्नुभएको थियो ।

  वि.ब्य.स. अध्यक्ष दीपक न्यौपानेको अध्यक्षता एवं विद्यालयका शिक्षक प्रेमबहादुरको स्वागत संगै भएको कार्यक्रममा शिक्षक, अभिभावक विद्यार्थिहरुको उल्लेख्य उपस्थिति रहेको थियो ।

  Leave a Reply