ट्रकले बच्चा किचेपछि कोहलपुर तनावग्रस्त, प्रहरीद्धारा हवाई फायर

  • २२ मंसिर २०७६, आईतवार १३:४८ मा प्रकाशित
  • ट्रकले बच्चा किचेपछि बाँकेको कोहलपुर तनाग्रस्त बनेको छ । बिहान पौने १० बजे कोहलपुर नेपालगन्ज सडक खण्डको हाईस्कुल नजिकै ट्रकले बच्चा किचेको हो । कोहलपुर नेपालगन्ज सडक खण्डमा रहेको त्रिभुवन माविमा कक्षा ७ मा पढ्ने प्रकृती चन्दलाई ना २ ख ९४५९ नम्बरको ट्रकले किचेको हो ।

    घटनापछि आक्रोशित विद्यार्थीहरुले बालिकालाई ठक्कर दिने ट्रकमा आजगनी गरेका छन । सयौंको सँख्यामा रहेका विद्यार्थी तथा स्थानियवासीले दजनौं गाडी तोडफोड गरेका छन । ट्रक चालकलाई भने प्रहरीले आन्दोलनकारीबाट बचाएर आफ्नो नियन्त्रणमा लिएको छ । प्रहरीले भिडलाई नियन्त्रणमा लिन दुई दर्जन बढि हवाई फायर गरेको छ ।

    आन्दोलत विद्यार्थीहरुले अहिले ईलाका प्रहरी कार्यालय कोहलपुर घेराउ गरेका छन । प्रहरी कार्यालय नै घेराबन्दीमा परेपछि प्रहरीले निरन्तर हवाई फायर गरीरहेको छ । घटनाबारे थप बिबरण आउन बाँकी छ ।

    Leave a Reply