गोरखामा निर्माणधिन भीमसेन थापाको शालिक सनिवार अनावरण गरिने

  • ३ पुष २०७६, बिहीबार १४:२८ मा प्रकाशित
  • रम्जान समर्पण

    गोरखा नगरपालिका ४ को पिपलथोकमा रहेको भीमसेन पार्कमा निर्माण भएको भीमसेन थापाको शालिक आउदो सनिवार अनावरण गरीने भएको छ ।

    भीमसेन पार्कमा निर्माण भएको थापाको पुर्ण शालिक पुर्ण कदको रहेको छ ।  शालिकको अनावरण नेपाल सरकारका सँस्कृति, पर्यटक तथा नागरिक उडयन मन्त्री योगेश भट्टराईले अनावरण गर्ने कार्यक्रम छ । गोरखा जिल्लाको पर्यटकिय क्षेत्रको बिकाश तथा भ्रमण बर्ष 2020 लाई मध्यनजर गर्दै नगरपालिकाले उक्त शालिकको निर्माण गरेको हो ।

    राष्ट्रिय विभूती थापाले नेपाल एकिकरण र रक्षाका लागि महत्वपुर्ण भूमिका खेलेको भन्दै उनको सम्मानमा नगरपालिकाले शालिक निर्माण गरेको हो । ५ फिट १० ईन्च लम्बाईको शालिकलाई नगरपालिकाले २० लाख खर्च गरेर निर्माण गरेको हो । शालिक अनावरण संगै उक्त पार्कमा घुम्न आउने पर्यटकहरुको संख्यामा पनि वृद्धि हुने स्थानियको अनुमान रहेको छ ।

    Leave a Reply