एनआरएनए अध्यक्ष कुमार पन्तद्वारा लाप्राक बस्तिमा सम्बोधन !

 • १३ मंसिर २०७६, शुक्रबार ०६:३६ मा प्रकाशित
 • समर्पण रम्जान

  २०७२ बैशाख १२ मा गएको बिनाशकारी महा भुकम्प ले पुर्ण ध्वस्त भएको र ४ बर्षदेखी एन आर एन ए द्वारा निर्माणधिन अबस्थामा रहेको लाप्राक बस्तीमा १२ मंगसीर बिहीवार का दिन एनआरएन ए अध्यक्ष कुमार पन्त ले सम्बोधन गरेका छन ।
  गाउँ पालिकाका प्रमुख तथा अन्य प्रतिनिधिहरु र एन आर एन ए का प्रबक्ता तथा सिओ समेत उपस्थिति रहेको उक्त कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष ले भन्नू भयो यो निर्माण कार्यलाई पूरा समय दिइएको, बस्तीका घरहरू सुरक्षित र बलियो रहेको, र उक्त बस्ती बनाउनमा एन आर एन ए ले धेरै पैसा खर्च गरिसकिएको र बाकी काम सम्पन्न गराउन सचिबाय पदाधिकारीहरुको तलब समेत रोक्का गरेर उक्त बजेट निर्माणका लागी लगाइएको जानकारी गराउदै बाकी कामहरू छिटो सम्पन्न गराउन सम्पुर्ण गाउँलेहरुलाई अनुरोध पनि गर्नु भएको थियो । साथै हस्तानन्तरण कार्यक्रममा रास्ट्रपति समेत आउनु हुने र बनिसकेका घरमा गएर सरसफाइ गर्ने आफ्नो घर सुरक्षा गर्न पनि गाउँलेलाई अनुरोध गर्नु भएको थियो ।


  अन्त्यमा बोल्दै उक्त काममा सहयोग गर्नु हुने जन प्रतिनिधि, जन समुदाय , सुरक्षा दिएर सहयोग गर्नु हुने सुरक्षा बल तथा सम्पुर्ण सहयोगकर्ताहरुलाई धन्यवाद दिनु भएको र आगामी भुकम्प दिवस सम्म हस्तान्तरण गरिने जानकारी गराउनु भयो ।।

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.