दाङ क्षेत्र नं. २ (ख) नेपाली कांग्रेसबाट प्रत्यक्षतर्फ अभियान बस्नेतको नाम पहिलो नम्बरमा सिफारिस।

 • १९ भाद्र २०७९, आईतवार १७:२२ मा प्रकाशित
 • दाङ क्षेत्र नं. २ (ख) बाट प्रदेश सभाको निर्वाचनमा युवा नेता अभियान बस्नेतको नाम सिफारिस भएको छ ।

  नेपाली कांग्रेस क्षेत्र नं २ (ख)का सभापति समेत रहेका अभियान बस्नेत दङ्गाली युवाहरुबीच लोकप्रिय छन् ।

  २०६५ सालदेखि काङ्ग्रेसको भातृ संगठन नेपाल तरुण दलमा आवद्ध रहेर औपचारिक रुपमा राजनीतिमा प्रवेश गरेका बस्नेत ०६५ सालमा तरुण दल दाङका कोषाध्यक्षको जिम्मेवारी वहन गरी राजनीतिमा देखिदै उनी नारायणपुर उधोग बाणिज्य सङ्घको अध्यक्ष समेत रहिसकेका छन्।

  प्रदेश सभाको निर्वाचनका लागि प्रत्यक्ष तर्फ प्रदेश २ (ख) मा बस्नेत लगायत श्याम रेग्मी, प्रचण्ड न्यौपाने, कुमुद शर्मा, दिपक न्यौपाने, चित्रबहादुर डाँगी (निर्मल) र हिमबहादुरी डाँगीको नाम सिफारिस भएको छ भने। बस्नेतको नाममा अन्तिम निर्णय भएमा क्षेत्र नम्बर २ “ख” कांग्रेसको पोल्टामा पर्नसक्ने राजनीतिक विश्लेषकहरु बताउँछन्।

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.