भ्रस्टाचार बिरुद्ध बिरगंजमा जन्मतको बिरोध प्रदर्शन

 • ३ जेष्ठ २०८०, बुधबार ०६:०५ मा प्रकाशित
 • वीरगंज, ०२ जेठ ।
  जनमत पार्टी पर्साले आज बिरगंन्जमा बिरोध प्रदर्शन गरेको छ l

  नक्कली भुटानी शरणार्थी काण्ड लगायत भ्रस्टाचारका काण्डहरुलाई निश्पक्ष छानबिन गर्न माग गर्दै जनमत पार्टी पर्साले बिरोध प्रदर्शन गरेका छन् ।


  जनमत पार्टीका जिल्ला अध्यक्ष ओमप्रकाश सरार्फको नेतृत्वमा मंगलवार वीरगंज स्थित घण्टाघर चोकमा विरोध प्रदर्शन गरेका हुन ।


  विभिन्न नारा लेखिएको प्ले कार्ड सहित बिरोध प्रदर्शनमा उत्रिएका जनमत पार्टीका नेताहरुले नक्कली भुटानी शरणार्थी काण्ड निश्पक्ष छनबिन हुनु पर्ने, मधेस सरकारको साईकल घोटाला काण्ड , छोरी बिमा कार्यक्रम , पोखरी सौन्दर्यकरणको नाममा भएको भ्रस्टाचार काण्डहरु सुक्ष्म तरिकाले छानबिन गरि भ्रस्टाचारीहरुलाई कडा कारवाही गरि सबै सम्पत्ति जफत गर्नु पर्ने माग गरेका छन ।


  विरोध प्रदर्शनमा जनमत पार्टीका केन्द्रिय सदस्य डा. अजय यादव, जिल्ला सह–इन्चार्ज मुकेश दिवेदी, सह–संयोजक रामजी रौनियार , महिला जिल्ला संयोजक अन्जना गुप्ता, सिए अजय चौरसिया लगायतको सहभागिता रहेको थियो ।

  twitter sharing button

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.