प्रधानमन्त्रीलाई एपेन्डिसाइटिस, शल्यक्रिया हुँदै

 • १० मंसिर २०७६, मंगलवार ०५:१५ मा प्रकाशित
 • काठमाडौं : प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई अप्रेसनको तयारी गरिएको छ। एपेन्डिसाइटिस भएपछि उनलाई अप्रेसनको गर्न लागिएको हो। ओली नियमित फलोअपका लागि मंगलबार बिहान त्रिवि शिक्षण अस्पतालिस्थत मनमोहन कार्डियोमा गएको प्रधानमन्त्री सचिवालयले जानकारी दिएको थियो।

  स्वास्थ्य परीक्षणका क्रममा प्रधानमन्त्री ओलीलाई एपेन्डिसाइटिस देखिएपछि शल्यक्रिया गर्न लागिएको मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्सप्लान्ट सेन्टरका डा. अरुण सायमीले जानकारी दिए।

  उनका अनुसार प्रधानमन्त्री ओलीलाई शल्यक्रियाका लागि अपरेशन थिएटरमा लगिएको छ।यसअघि पनि प्रधानमन्त्री ओली फलोअपका लागि महाराजगन्जस्थित मनमोहन कार्डियोथोरासिक भास्कुलर तथा ट्रान्सप्लान्ट सेन्टरमा जाने गरेका थिए । 

  मिर्यौलामा समस्या देखिएपछि २ दिनअघि मात्र उनको चौथो पटक डायलासिस गरिएको थियो। 

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.